محصولات و راهکارها

Image

راهکارهای
Enterprise

سیستم IP-PBX می تواند به تنهایی به عنوان یک مرکز تلفن پرقدرت مورد استفاده قرار بگیرد و یا در ترکیب با تجهیزات جانبی TDM، قابلیت استفاده هم زمان تلفن های تحت شبکه  و آنالوگ را ایجاد کند.
Image

مراکز تلفن
تحت شبکه

IP PBX با ظرفیت بالا و امکانات حرفه ای در سازمان های بزرگ کاربرد دارد. این محصول قابلیت اختصاص 1000 تا 10000 شماره تلفن را دارد و در اندازه های  1U و 2U قابل نصب در Rack می باشد.

Image

تجهیزات
TDM

گذرگاه های مبدل تی دی ام به شبکه، ارتباطات مخابراتی سنتی که بر روی خطوط آنالوگ معمولی (مانند خطوط شهری) و یا دیجیتال E1 PRI قرار دارند را به بستر شبکه منتقل نمود.

Image

شبکه مخابرات عمومی

محصولات آوا علاوه بر این که شامل تجهیزات لایه core است، دارای محصولاتی برای تجهیزات شبکه دسترسی خود تمام نیازها شبکه نسل جدید AVA-NGN را به عنوان راه کار های مخابراتی فراهم می کند.
Image
شرکت صنایع ارتباطی آوا (سهامی عام) با بیش از بیست سال تجربه و برخورداری از مهارت و دانش کارشناسان متخصص، یکی از صنایع فن آور کشور و پیشگام در زمینه فناوری های نوین مخابراتی می باشد. این شرکت، برای نخستین بار در ایران، از سال 1379، طراحی و تولید مراکز تلفن نسل جدید مبتنی بر شبکه را بر اساس جدیدترین فناوری مخابراتی جهان NGN و IMS آغاز نمود.
 
سوئیچ های مخابراتی نسل جدید با نام تجاری «آوا» در رده های Enterprise و Public از ظرفیت های پایین (چند صد شماره) تا ظرفیت های بالا (میلیون شماره) با توانایی ارتباط با انواع مدیا و پروتکل های استاندارد مخابراتی، تولید می شوند.
تجهیزات مخابراتی و مراکز تماس «آوا» با ارائه امکانات گسترده جهت استفاده بهینه از منابع مخابراتی، یکپارچه سازی ارتباطات در سازمان های دارای پراکندگی جغرافیایی، قابلیت های مرکز تماس (Call Center)، پاسخگویی اتوماتیک به تماس گیرندگان، قابلیت دریافت خطوط E1 مخابراتی، گزارش گیری مدیریتی و کارکردی جامع در سطوح مختلف، فکس مجازی، صندوق صوتی، تماس مستقیم دی.آی.دی و ده ها امکان و قابلیت و خدمات ارزش افزوده ی دیگر، توانسته اند به کارنامه درخشانی در توسعه شبکه مخابراتی سازمان ها و مؤسسات معتبر ایرانی دست یابند.

چرا آوا را انتخاب کنیم

تجربه و تخصص ما در اجرای پروژه های مخابراتی و رضایت مشتریان

0
پروژه با موفقیت به پایان رسیده
0
تاییدیه و استاندارد فنی ملی و بین المللی
0
سال تجربه در زمینه زیر ساختها و سیستم های مخابراتی
گواهی نامه ها و مشتریان